אודות


אודות
במשך 30 עסקתי בתחום הכספים והניהול בחברות בנייה. לצד הקריירה עסקתי בטיפול בקרובים אלי והצורך להגשים את עצמי כמטפלת רגשית, נפשית ורוחנית בער בי. בתי הבכורה לקוית למידה עם הפרעת קשב וריכוז וסובלת גם מאסטמה כרונית ואסטמה של העור, בשל כך היו לה לאורך השנים קשיים בלימודים והתקפים שונים, טיפלתי בה בצורה אינטואיטיבית ובשיטות ייחודיות שפיתחתי בעצמי, היא מעולם לא קיבלה ריטלין, הצליחה להתמודד עם הקשיים השונים והיום בזכות היכולות שלה והעזרה שלי היא לומדת לתואר שני בליקויי למידה באוניברסיטת חיפה.
 
בילדותי עברתי טראומה אשר הדחקתי כל השנים ורק בזכות העובדה שפניתי ללימודים של קלפי טארוט, נומרולוגיה וNLP  הצלחתי להביאה למודעות ולטפל בה. בזכות הריפוי הפנימי שלי פניתי להתמחות בטיפול בטראומות וחרדות והבנתי שהטיפול בנפש הוא זה שיכול להביא אותנו להגשמה ולהעצמה וכן שיש בי את הכוחות והיכולות להגשים את היעוד והשליחות שלי ולעזור לאנשים.
 
בזכות ההכרה ביכולת שלי, התפטרתי מעבודתי, ולפני שנתיים התחלתי לטפל בקליניקה בביתי ומאז כבר טיפלתי ב 70 מטופלים/מונחים. המונחים על ידי חווים לשמחתי הצלחה, כמו מונחה שסבלה מאנורקסיה ולא יצאה מביתה ארבע שנים, בזכות הטיפול חזרה למעגל העבודה ואפילו מצאה זוגיות ועומדת להתחתן, מונחה נוסף סבל מגמגום והצליח להיפטר מכך לאחר 8 מפגשים בלבד ' לאור ההצלחות הרבות גיליתי בעצם שפיתחתי שיטה שיטה מאמינה בך , שיטה המיועדת לנשים שרוצות להצליח יותר , להגשים את עצמן , נשים אילו הן נשות עסקים , מנהלות בכירות , עצמאיות גליתי בעזרת כל הטכניקות איך להביא את אישה המקצועית שבך למקסימום שלך עצמך, מזמינה אותך לעבור חוויה דומה בעזרת הטכניקה שפיתחתי.

אני מאמינה שהניסיון שלי והיכולת להתאים את הטיפול למונחה מביא להצלחה ומזמינה גם אותך לבוא ולנסות...